Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uprzejmi kierowcy

11842
#Zdemotywowany nieaktywny
23 czerwca 2014r. o 14:05
To ty chyba na taksie robisz, skoro z jednego końca na drugi jest 15 minut, a robisz 150km dziennie. Ile na bajure wydajesz? Dziennie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 czerwca 2014r. o 14:25
Oj tam oj tam ta puszka dużo nie pali.Trzeba i się tankuje nie ja za to płacę. ;)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
23 czerwca 2014r. o 14:31
TOjsienka napisał(a): nie ja za to płacę. ;)

oj chyba ostatnio się za dużo nasłuchałaś rządu IV RP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
23 czerwca 2014r. o 14:39
Może słyszałam ale nie słuchałam.To jest to czego niedźwiedzice nie lubią najbardziej a na posłuch trzeba sobie zasłużyć. :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kulturalny niezalogowany
27 września 2014r. o 21:03
Ja stojąc na światłach któryś tam w kolejce mam po prawej ręce drogę podporządkowaną, gdzie stoi kilkanaście samochodów bez sygnalizacji świetlnej ,wpuszczam więc kilka tych samochodów przed siebie (po prostu nie ruszam do przodu). ZA mną jako trzecie auto stoją "PANOWIE GLINIARZE"którym moje postępowanie się nie spodobało bo nawet użyli sygnału dźwiękowego( nie syreny) ,a po chwili mnie zatrzymali i mam sprawę w sądzie ,bo nie mam uprawnień do kierowania ruchem(nie wychodziłem z samochodu).Za kulturę odpowiadać będę w sądzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 22:07
za brak kultury wobec tych którzy byli za Toba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 22:17
~kulturalny napisał(a): Ja stojąc na światłach któryś tam w kolejce mam po prawej ręce drogę podporządkowaną, gdzie stoi kilkanaście samochodów bez sygnalizacji świetlnej ,wpuszczam więc kilka tych samochodów przed siebie (po prostu nie ruszam do przodu). ZA mną jako trzecie auto stoją "PANOWIE GLINIARZE"którym moje postępowanie się nie spodobało bo nawet użyli sygnału dźwiękowego( nie syreny) ,a po chwili mnie zatrzymali i mam sprawę w sądzie ,bo nie mam uprawnień do kierowania ruchem(nie wychodziłem z samochodu).Za kulturę odpowiadać będę w sądzie


puszczajac tak innych blokujesz ruch tym co sa za tobą

mnie wkurza jak znajda sie tacy kulturalni i co chwila wpuszczaja , jestem na glownej a musze stac i czekac, zenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ht niezalogowany
28 września 2014r. o 1:19
~ napisał(a):
~kulturalny napisał(a): Ja stojąc na światłach któryś tam w kolejce mam po prawej ręce drogę podporządkowaną, gdzie stoi kilkanaście samochodów bez sygnalizacji świetlnej ,wpuszczam więc kilka tych samochodów przed siebie (po prostu nie ruszam do przodu). ZA mną jako trzecie auto stoją "PANOWIE GLINIARZE"którym moje postępowanie się nie spodobało bo nawet użyli sygnału dźwiękowego( nie syreny) ,a po chwili mnie zatrzymali i Man sprawę w sądzie ,bo nie mam uprawnień do kierowania ruchem(nie wychodziłem z samochodu).Za kulturę odpowiadać będę w sądzie


puszczajac tak innych blokujesz ruch tym co sa za tobą

mnie wkurza jak znajda sie tacy kulturalni i co chwila wpuszczaja , jestem na glownej a musze stac i czekac, zenada
ok
W cywilizowanym kraju takie " wpuszczanie " to normalka która zmniejsza korki na drogach no ale jak się jeździ głównie dookoła stodoły to skąd o tym wiedzieć . :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza