Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceramiczna kanapa stanęła w Rynku
~mp niezalogowany
29 października 2014r. o 19:55
Do kanapy należy dorobić jeszcze ceramiczną figurkę Piotra R., tak by każdy mógł sobie strzelić focię z byłym prezydentem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 19:59
To jest obecny prezydent miasta i będzie nadal prezydentem !! Kolejna kadencję . W dowód zasług dla mieszkańców i miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kot niezalogowany
29 października 2014r. o 20:00
To wspaniale, że na rynku mamy ławkę nawiązującą do tradycji ceramicznych miasta. Takie akcenty są potrzebne.
Ławka jak najbardziej wpisuje się w skojarzenie z naszym miastem, choć we wspólczesnej formie. Najpewniej wielu ludzi nie tylko nie zdaje sobie sprawy ile pracy oraz umiejętności jest koniecznych do stworzenia ceramiki użytkowej tych gabarytów...na dodatek ich wiedza-podstawa oceny -zawęża się prawdopodobnie do znajomości kolorów podstawowych i dopełniających (mam nadzieję)
Przykre, że komentatorzy pilnie przykładają się do negatywnych komentarzy- na szczeście nie oni reprezentują Bolesławiec- nie mieliby czym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 20:07
~mp napisał(a): Do kanapy należy dorobić jeszcze ceramiczną figurkę Piotra R., tak by każdy mógł sobie strzelić focię z byłym prezydentem.


nie myślę Piotr jest dobrym prezydentem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 20:12
~Kot napisał(a): Przykre, że komentatorzy pilnie przykładają się do negatywnych komentarzy- na szczeście nie oni reprezentują Bolesławiec- nie mieliby czym.


mieszkancy wola prace za godne pieniadze, a nie jakas laweczke ceramiczna, na uj to komu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 20:21
~Kot napisał(a): To wspaniale, że na rynku mamy ławkę nawiązującą do tradycji ceramicznych miasta. Takie akcenty są potrzebne.
Ławka jak najbardziej wpisuje się w skojarzenie z naszym miastem, choć we wspólczesnej formie. Najpewniej wielu ludzi nie tylko nie zdaje sobie sprawy ile pracy oraz umiejętności jest koniecznych do stworzenia ceramiki użytkowej tych gabarytów...na dodatek ich wiedza-podstawa oceny -zawęża się prawdopodobnie do znajomości kolorów podstawowych i dopełniających (mam nadzieję)
Przykre, że komentatorzy pilnie przykładają się do negatywnych komentarzy- na szczeście nie oni reprezentują Bolesławiec- nie mieliby czym.

A wiesz ile wysiłku i umiejętności wymaga postawienie dobrego i przytulnego domu ?!

Przy tym, Twój cementowy klocek oklejony kafelkami to jedynie suplement artyzmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2014r. o 20:21
~@ napisał(a): Ławka mi sie podoba.........lecz żałuję bardzo, że nie ma typowych stempelków przypominających naszą ceramikę oraz.....powinna być przynajmniej dłuższa jeszcze o 1 m. A tu wymiary typowej kanapy pokojowej...........



Wygląd i wymiary typowej sofy do mieszkania ,masz rację,chyba najprościej było taką zrobić,no mi też brakuje choćby odrobiny typowych stempelków z ceramiki bolesławieckiej ,ja bym potrafiła wpleść w fantazyjny wzór te tak charakterystyczne stemple ceramiczne,bo ta sofa może nadać się równie dobrze do każdego innego miasta,my wszyscy tutaj wiemy o tej "ławce" ,że jest ona "symbolem ceramiki" bo nam tak tę ławkę przedstawiono ,ale ciekawi mnie czy jak ktoś przyjedzie z daleka domyśli się co ma oznaczać ta "ławka"? Zastanawia mnie fakt czy jak by po prostu ta ławka tak z dnia na dzień stanęła na rynku bez żadnych wyjaśnień i zapowiedzi ,czy ktokolwiek skojarzył by ją z ceramiką? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kot niezalogowany
29 października 2014r. o 20:30


mieszkancy wola prace za godne pieniadze, a nie jakas laweczke ceramiczna, na uj to komu
Każdy woli pracę za godne pieniądze.
Ceramik czy ślusarz- ktokolwiek.
Wolna wola-ławkę, czyli prace na którą było zapotrzebowanie ktoś wykonał. Szanuję to. Skąd oburzenie i dyspóta na temat tego, jak bardzo takie pomniki miasta są potrzebne?
Są na nie najpewniej fundusze i przyznam,że wolę ławkę z ceramiki niż NO NAME fontanne jakie wszędzie. W rynku - centrum miasta powinno być więcej znamion naszej historii chociażby dla turystów. tymczasem klimat wypierają nazwy banków bynajmniej nie w starym stylu szyldów.
Czy chodzi o "pompę" odsłonięcia?
Jakby się zastanowić-to też jest czyjaś praca.
Nie ważne dlaczego niektórym się nie podoba, ktoś to wymyślił i wykonał. Po tym jak Garnek na rynku popękał- widać że to nie jest łatwa praca- nawet dla ceramika z wieloletnim stażem.
Myślę, że na tej łatwe będzie niezwykle przyjemnie siedzieć w ciepłe dni, może dzięki temu projektowi ktoś otworzył drogę do dotacji i cały rynek może stać się wyjątkowym miejscem-a nie takim jak gdziekolwiek i wszędzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza