Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

9176
kc
8 sierpnia 2018r. o 12:29
Dodaj ją sobie do "ulubionych" i nie marudź więcej : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 sierpnia 2018r. o 17:01
~Modra Brzoza napisał(a): Jestem po stronie oświecenia, faktów,prawdy,zdrowego rozsądku.Ksiazke o GMO skończyłem czytać chyba w kwietniu,mam niestety słabą pamięć,ale opieranie się na argumentach Szyszki bądź Zięby uważam za niewystarczalne.Trzeba jak żyd (będzie gówno burza)szukać prawdy.Tak samo jak GMO "zatruwa"rolnictwo konwencjonalne tak samo działa na odwrót.Ja to widzę tak jak społeczeństwo patrzyło na np palenie czarownic za jakieś jej tam występki,ciemnota darła się bo...nie rozumiała.Cos czego się nie rozumie wydaje się ...no właśnie.Nie wiem czy zloty ryż się reprodukje,ale najbardziej korzystają na tym najbiedniejsze państwa świata.Greenpeace jest troszkę jak nasz KOD,im nie należy wierzyć,tak jak licznych działaczom Anty,Lobby,pieniądze itp


Pozwoliłem sobie przenieść dysputę w bardziej przyjazne tematy , dzięki Forumowiczce Kc :) , ot tak , żeby Przema nie wquwiać :) Uważam , że Kolega stosuje nie właściwe analogie. GMO nie ma nic wspólnego z Hermandatą . W średniowieczu chodziło o dominację Watykanu , dzisiaj chodzi o dominację korporacjonizmu , przy czym zmieniła się władza . Za czasów Hermandaty każdy Hiszpan do piątego pokolenia wstecz musiał udowodnić , że żydów w rodzinie nie miał , dzisiaj każdy biznesmen , polityk , działacz społeczny musi udowodnić , że jest skoligacony z panami tego świata , narodem wybranym przez kosmitę Jahwe . Najlepszym przykładem miłościwie nam panujący imć pan Prezydent Duda , małżonek córy Konhauzera . A nie wiem , czy Kolega wie , ale u Żydów dziedziczy się po kądzieli , nie po pochwie :) Pan Prezydent Duda kariery by nie zrobił , gdyby nie wsparcie Synagogi . Rzucam perły przed wieprze , niech kto mi udowodni , że się mylę :D
I żeby nie było , że jestem stronniczy , to przypomnę , że Radzio Sikorski , szef MSZ za Popaprańców jest szczęśliwym małżonkiem Anny Apelbaum ( czysto " polskie " nazwisko :D :) a Morawiecki kształci swe dzieci w Talmudzie , gdzie stoi jak byk , że gohim znaczy " ludzkie bydło " .
A wracając do GMO , w necie można znaleźć filmik o szczurze karmionym tęże żywnością ... żal mi stworzenia , choć szczurów realnych i w ludzkiej postaci nie toleruję.

Też jestem po stronie oświecenia , o tym piszę , ale kiedy Bill Geits niósł ogarek oświaty do Afryki szczepionkami , to w samej Kenii umarło ponad dwadzieścia tysięcy Ludzi . Pieprzyć taką oświatę , podobnie jak korporacyjne GMO.


Dopisane 08.08.2018r. o godz. 13:15:

~Modra Brzoza napisał(a): Jerzy Zięba to również guru antyszczepionkowców...Może szczepionki to również zabawa w Pana Boga???


Ja też jestem antyszczepionkowcem , jak mój guru Zięba , Jaśkowski też , Hubert Czerniak również . Aluminium i rtęć zawarta w szczepionkach to nie jest zabawa w boga , to zwyczajna depopulacja. Świadome morderstwo czynione na Ludziach pod dowolną szerokością geograficzną. Zięba opowiadał kiedyś , ze jeśli w jakimś hamerykańskim szpitalu fiolka ze szczepionką roztłucze się o podłogę , to wpadają faceci w kombinezonach , żeby posprzątać . Taką samą zawartość fiolki ładuje się w pupę niemowlęcia , ale już bez asysty oddziałów obrony chemicznej :D Drugi argument jest taki , że ponoć każdy lek musi być testowany przynajmniej na zwierzętach , żeby trafić na rynek . Spece , czyli Jaśkowski , Czerniak i Zięba , lubiący pomyszkować w dokumentacji i oficjalnych podaniach , nie trafili jak do tej pory , żeby jakakolwiek szczepionka miała przeprowadzone testy kliniczne .

To Ludzie są zwierzątkami do testowania z punktu widzenia BighPharmy .

Pasi Wam taka rola ? A może Waszym dzieciom i wnukom ?



Dopisane 08.08.2018r. o godz. 17:01:

~Alabastrowy Sadziec napisał(a): A co do GMO,czas pokaze kto ma rację.


No zgadza si,e . Oby tylko nie było za późno . Bo oczyma wyobraźni kalkuluję sobie tak , ... skoro głupkom udało się zaprzeczyć podstawowemu prawu Natury , czyli zdolności rozrodczej a tym samym instynktowi samozachowawczemu w przypadku roślin , to czy ten " gen " nie transformuje na wyższe gatunki , jak zwierzęta , albo ludzie ? Teoria depopulacji mówi o tym , że na świecie ma żyć pięćset milionów posłusznych niewolników , ( w Polsce piętnaście ) . Wszystkie drogi prowadzą ... do celu :D Tyle tylko , że to nie jest śmieszne. Kto oglądał Trzynastą dzielnicę zrobioną przez francuzów ? Śliczne przesłanie . Łżeszelity nie cofną się przed zbrodnią dla świętego spokoju , trzeba to sobie wreszcie uświadomić . Jeśli Ludzie nie będą się uczyć , tylko wygadywać brednie z telewizorni , to cywilizacja już jest martwa.

Oby nie było za późno ... a mówiłem Wam już coś o chemitralach ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 17:02
"Oszołom" Pannazdzieckiem pisze o jakiejś depopulacji! Przecież to niemożliwe, żeby ludzie byli tacy głupi i wredni!
A może jednak są: https://www.pch24.pl/depopulatorzy--liczba-polakow-powinna-skurczyc-sie-o-polowe,62061,i.html

I nawet jakoś liczba Polaków po depopulacji podana w tekście powyżej zgadza się z "teoriami spiskowymi". Czyżby Pannazdzieckiem jednak nie oszalał? Ale wtedy wygląda na to, że to nie Pannazdzieckiem jest oszołomem, tylko prawie wszyscy jego krytycy na tym forum. Hmmmm.... I co tu teraz zrobić z takim fantem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 sierpnia 2018r. o 17:21
Trzeba się pogodzić z prawdą Szczypior :D Choć szczerze powiedziawszy to doprawdy nie wiem jak inaczej walczyć z systemem , oprócz szerzenia wiedzy , czyli klepania w klawisze . No przecież nie będę łaził po rynku z transparentem " TV kłamie " :D

Zalepili by mnie gumą do żucia :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 18:42

Warto posłuchać:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
8 sierpnia 2018r. o 21:36
Jeszcze raz, bo to bardziej odpowiedni wątek:

Dla zwolenników GMO, którzy wiedzę czerpią z samych "naukowych" publikacji:

1. Podajcie długoterminowe badania udowadniające bezpieczeństwo spożywania żywności GMO - jak się "robi" takie badania opowiada m.in. świetny film "Świat według Monsanto" -


Pozycja obowiązkowa dla każdego!

2. Argumenty w stylu "truskawka to też roślina zmodyfikowana" jest idiotyczny!
Owszem rośliny od setek lat były krzyżowane ze sobą (tak powstała m.in. truskawka - ze skrzyżowania dwóch odmian poziomek). Ale to były ZAWSZE krzyżówki w obrębie tego samego gatunku!
Genetyczna modyfikacja w przypadku GMO oznacza sztuczne wstawienie obcych genów do materiału genetycznego danego organizmu. Geny przenosi się przekraczając granice między gatunkami, np. geny zwierząt do rośliny. Metody przy tym stosowane są nieprecyzyjne! Nigdy w przyrodzie takie organizmy nie powstają w sposób naturalny, np. pomidor z genem ryby, ziemniak z genem meduzy, karp i ryż z genami człowieka, sałata z genem szczura, soja i kukurydza z genami bakterii.

3. Złoty ryż - według wikipedi: "Odmiana powstała z myślą o niedożywionej ludności krajów rozwijających się, w których dzieci zapadają na ślepotę zmierzchową z uwagi na brak witaminy A". Jednak według badań człowiek musiałby zjeść kilka kilogramów tego ryżu w celu uzyskania wystarczającego poziomu prowitaminy A...

4. Mówienie, że żywność GMO zmniejsza zużycie pestycydów, bo rośliny GMO same bronią się przed pasożytami jest na poziomie szkoły specjalnej... tak, tak Pani/e Modra Brzoza.
Nie pomyślałeś, że ta ich obrona polega na tym, że roślina sama produkuje pestycydy!?
Pestycydy produkowane na okrągło, które my później zjadamy, oczywiście dla naszego dobra...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 sierpnia 2018r. o 11:06
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
Warto posłuchać:



I Ty się dziwisz Szczypior , ze Michalkiewicz jest mym Autorytetem ? :)

Ksawery ... ładny wykład i pytania . Kto jeśli nie My ?

Dobrej nocy Wam życzę :)


Dopisane 09.08.2018r. o godz. 11:06:

Pannazdzieckiem napisał(a):
~Złotawy Przebiśnieg napisał(a): Hejka,odniose się tylko do zmitologizowanego,ciemnego,strasznego GMO.Otoz GMO jest wspaniałe,polecam książkę pt "w królestwie monszatana". Właściwie nie wiem czy chwalisz czy negujesz tą technologię??? Pozdrawiam. :)


Do mnie to było ? :) Jeśli tak , to powiem , że biotechnologia " Terminatora " firmy Monsanto , to typowe sku... syństwo korporacji rządnej zysku za wszelką cenę , nawet za cenę śmierci środowiska naturalnego człowieka. Zdecydowanie negatywnie . Nie wiedział bym , gdyby nie Zięba i Internet. Qurcze , jak znajdę chwilkę to wrzucę wystąpienie i argumentację Zięby w walce z Szyszką . Przy GMO wycinka puszczy to małe piwo.

A propos , chyba pójdę po piwo :DDopisane 08.08.2018r. o godz. 09:27:ps. Jest na sali Moderator ? Prosił bym o odkopanie nienawistnego parku , żeby Przemo mi nie zarzucał , że Mu temat zaśmiecam , to znajdę Zięba vs. Szyszko :D


Żeby nie było , że jestem gołosłowny :



Jeszcze raz dziękuję Droga Kc , może nawet wkleję do " ulubionych " :D Gdybyście chcieli posłuchać argumentacji Szyszki , to trzeba się postarać , nie wszystko na talerzu chcę Wam podać :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
9 sierpnia 2018r. o 19:42
i co
skończyły się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.