Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Karminowoczerwony Tojeść niezalogowany
24 listopada 2018r. o 17:36
Warto poczytać - świat za 20-30 lat będzie kompletnie inny. A dzisiaj nikt nie chce o tym na poważnie rozmawiać. Jakieś głupoty czy będzie PiS czy PO za niedługo nie będą nic warte.

https://wolnosc24.pl/2018/11/24/orwell-w-chinach-oceny-za-pozytywne-lub-negatywne-zachowanie-bedziesz-nieposluszny-wladzy-nie-skorzystasz-z-podstawowych-uslug/

https://magazyn.wp.pl/artykul/upgrade-czyli-czlowiek-z-laboratorium

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 grudnia 2018r. o 13:37
Amen. Mie też chodzi o to , żeby Ludzie wreszcie przejżeli . Łączyć nie dzielić ... ale trafiłem dzisiaj na :



Co raz bardziej podoba mi się ten Rola , nie jako facet , bo nie jestem homo , jako dziennikarz :D

Pan Ryszard Jah , nie wiem , czy dobrze napisałem właściwe Nazwisko , ale szacun dla Świadomości , wiedzy i doświadczenia :) Lata temu pisałem , że POPIS to ta sama banda złodziei .

Pan Jah potwierdza , przywołując opinię Pana Szewczaka , posła PIS .

Coś tak czuję , że nawet Szewczak , mój Autorytet w kwestiach finansów też opuści Lożę Zdrajców Kaczorowatego :)

I chwała Stwórcy :)

Biedna Lebiego , czemóż milczysz , czuję się osamotniony :D


Dopisane 02.12.2018r. o godz. 13:37:

A tymczasem w nowoczesnej Europie nawet Francuzom nerwy puściły :D



Qurcze , wychodzi mi na to , że solidarność nie jedno ma imię , a Ludzie pod każdą szerokością geograficzną ZOMO się nie boją . I co Ty na to Jasiu ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 grudnia 2018r. o 14:21
I to zwykli ludzie. Co by sie działo, gdyby na ulicę wyszli tamtejsi faszyści tak jak u nas w Marszu Niepodległości?

Jeszcze dużo musimy się od Francji i zachodniej Europy nauczyć!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 grudnia 2018r. o 16:03
no nie może być ...
napisz czego to mają się Polacy uczyć od tego ''zgniłego zachodu''?
bo teraz poważnie mnie zaciekawiłeś ...

ale poczekam ...może ktoś rozwinie dyskusję na ten temat...
może jano? :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 grudnia 2018r. o 16:16
Nauczyłeś się żartować Młody Padawanie no , no .... uczeń miszcza przerasta :D
Ale miałbym pytanko do Ciebie Uczniu . A mianowicie ... nie tęsknisz za Januszem ? Bo ja bardzo . Ślozy leję kiedy nie chce ze mną gadać i pisze " zapomnij o fclo ... deklu , czy jakoś tak ".

A teraz oficjalnie przeproś za " faszystę z Kraśnika " , ponieważ osobiście znałem Sentinela i do dzisiaj płaczę.

Nas Polaków nazywa się faszystami , bo żydostwo , które rządzi tym nieszczęśliwym Krajem nic nie wie o Sorosie , albo nie chce wiedzieć.

Teraz na kolana i ... przeproś Sentinela . Dusza w świetle Stwórcy jest nieśmiertelna ... pogadam jeszcze kiedyś z Pawłem , Pawle ... na kolana

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 grudnia 2018r. o 18:12
''Wierchuszka PiS, jak co roku, nie tylko przemawiała, ale też śpiewała na urodzinach Radia Maryja. Moment uchwyciła kamera "Super Expressu" - widać, kto najlepiej bawił się podczas wspólnego wykonywania "Abba Ojcze".

Kamera uchwyciła sektor, w którym gościli politycy PiS. W pierwszym rzędzie podrygiwali Mateusz Morawiecki, Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Zbigniew Ziobro, Beata Kempa, Adam Kwiatkowski, Antoni Macierewicz i Jan Szyszko. ''

nie(rząd ) się bawi ...za wasze ''suwerenie''
jak do tej plejady ''gwiazd'' dodamy Sobecką i jeszcze kilku (p)osłów pisowskich co to w imię ''wartości chrześcijańskich '' prali żony ,mamy pełen obraz tych ''kłamliwych ,zdradzieckich mord''
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
2 grudnia 2018r. o 21:13
[img=1543781600_i8vt958.jpg]
[img=1543781605_rwbpt1x.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Forsycja niezalogowany
3 grudnia 2018r. o 16:09
jakbyś chodził do kościoła to byś wiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.