Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
3 grudnia 2018r. o 16:47
falco napisał(a): no nie może być ...
napisz czego to mają się Polacy uczyć od tego ''zgniłego zachodu''?
bo teraz poważnie mnie zaciekawiłeś ...

ale poczekam ...może ktoś rozwinie dyskusję na ten temat...
może jano? :]



no i żaden nie odpisał
a szkoda bo mogło być ciekawie :]
myślę że skornowi chodziło o to jak zakładać w Polsce winnice podobne do tych w Szampanii czy Alzacji ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawozielony Barwinek niezalogowany
3 grudnia 2018r. o 16:49
Nie krepuj sie. Podyskutuj online sam ze sobą. Dobrze zacząłeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 grudnia 2018r. o 18:02
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24224971,swiatu-zostalo-piec-lat-do-wojny-amerykanie-nie-oddadza-roli.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 grudnia 2018r. o 18:22
fajnie że wpadłeś ...
czego możemy nauczyć się od ''żabojadów'' i ''angoli''?
zaraz ...czego od Niemców bo to też ''zachód''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 grudnia 2018r. o 18:27
~Żółtawozielony Barwinek napisał(a): Nie krepuj sie. Podyskutuj online sam ze sobą. Dobrze zacząłeś


Ja bym się wcioł w dyspute , ale Falconetti mnie nie lubi i ze mną nie gada . Focha strzelił , jak stara baba :D Od lat powtarzam , że Ludzie , szczególnie ci mądrzy są mniej więcej tacy sami pod każdą szerokością geograficzną . To co dzisiaj dzieje się we Francji bardzo mnie cieszy , bo oznacza to , że łżeszelity nowej komuny z eurokołchozu dostają w dupę co raz częściej , Breksit , zadyma w Paryżu , Katalonia ... A nowa Wiosna Ludów ubrana tym razem w żółte koszulki Francuzów przenosi się powoli do Hiszpanii. Eurokołchoz pod auspicjami wnuczków Hitlera się sypie i chwała Stwórcy. Rewolucja francuska była zaprojektowana przez masonów , ale " żółte koszulki " mają dość emigrantów i Sorosa razem z Macronem . Tak więc pozwolę sobie zakrzyknąć ... nie Robespiera " Wolność , równość i braterstwo " , tylko naprzód " żółte koszulki " . Kiedyś marzyło mi się , że Polacy jako pierwsi w Europie postawią kosy na sztorc przeciwko żydobanksterce , ale niektórych marzeń nie da się zrealizować z pędrakami. Volter , też mason , też maczał palce w Rewolucji Francuskiej , tamta spaliła na panewce , miejmy nadzieję , że ta rozpieprzy SYSTEM , skoro polska solidarność nie potrafiła ...

Plątam się już parę lat po tej nieszczęśliwej Planecie i jedno mogę powiedzieć . dopóki Ludzie niezależnie od nacji będą widzieli w drugim człowieku wroga albo niewolnika , to cywilizacja wykituje. Dopóki Ludzie ślepo będą wierzyć Systemowi , to ten sam koniec ... a Matka Gaja ... jest PIĘKNA i tworzy wspaniałe formy :



No to jeszcze raz ... " Żółte Koszulki " na pohybel łżeszelitom !! Mentalnie jestem z Wami ... nie macie pojęcia , jak wqurwia mnie Morawiecki i Duda w Polsce.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21320
#allsoop1 nieaktywny
3 grudnia 2018r. o 18:35
Zapraszam wszystkich impreze Sylwestrą organizujemy w Nowogrodżcu oraz Krępnicy.
Cena 70zł za osobe z djem. Więcej informacji pod nr tel 578012177

Link do wydarzeń na Facebooku

Krępnica
https://www.facebook.com/events/220308408696316/

Nowogrodziec
https://www.facebook.com/events/749285388759195/[img=1543858518_fzlr6w5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 grudnia 2018r. o 19:20
skorn napisał(a): http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24224971,swiatu-zostalo-piec-lat-do-wojny-amerykanie-nie-oddadza-roli.html


Trzecia światowa już trwa od WTC Skorniku. Wojna ta odbywa się w ludzkiej świadomości. Wojna prawdy z propagandą . Po owocach poznajemy :) Całe szczęście , że " tylko " trzy tysiące traderów zamiast dziesięciu milionów Istnień Stwórcy. . Czasami zastanawiam się co gnoje jeszcze wymyślą ? Imć pan prezio Duda wybiera się właśnie na pogrzeb Seniora Busha , autora WTC i śmierci traderów. Zastanawiam się , czy Duda jest tak głupi , czy zwyczajnie pajacuje na politycznej scenie. Ale cytowany przez Ciebie Młody Padawanie Kolega nie koniecznie musi mieć rację , jest taki gostek , zwie się Aron Jasnowidz i mówi , że na tej Planecie jest tyle ufoludków , że nie pozwolą jej zniszczyć . No jakiejś nadziei trzeba się trzymać :D

Ja tam wierzę Aronowi , bo Księżyc nie kręci się do okoła własnej osi , a ruch asynchroniczny można sobie w buty włożyć :D Poza tym kilka lat temu meteor leciał w Czelebańsku i coś nagle pierdutło w meteor. Pękło kilka szyb , ale nikt nie zginął ....

to nie Opatrzność palcem bożym , to kosmici , aczkolwiek bywają takie teorie spiskowe , że to nasi potomkowie , którzy dorwali się do wechikułu czasu . Jak by nie było , czy potomkowie , czy kosmici nie siej deprechy Skornik . I tak jestem dzisiaj zdołowany ... qurwa , jak ja nie lubię poniedziałków :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
3 grudnia 2018r. o 19:32
[img=1543861942_w4i0nlm.jpg]
[img=1543861949_4looy7c.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza