Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

19709
#Anonim19709 nieaktywny
5 grudnia 2018r. o 22:27
[img=1544045005_s5mk877.jpg]



Dopisane 05.12.2018r. o godz. 22:26:

[img=1544045213_4rqjp9c.jpg]



Dopisane 05.12.2018r. o godz. 22:27:

[img=1544045234_ll0425z.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 grudnia 2018r. o 22:46
falco napisał(a):

ale skoro tamto zdjecie jest dla ciebie tak jednoznaczne to co powiesz na to ?

I uważasz, że oni są sympatykami hitlerowców/faszystów i oddają im cześć takim gestem?
Kto ci wmówił taką "interpretację"?
Przecież dostałbyś od każdego narodowca po mordzie (słusznie zresztą) za takie twierdzenia...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 6:54
qwax_ napisał(a):
falco napisał(a):

ale skoro tamto zdjecie jest dla ciebie tak jednoznaczne to co powiesz na to ?

I uważasz, że oni są sympatykami hitlerowców/faszystów i oddają im cześć takim gestem?
Kto ci wmówił taką "interpretację"?
Przecież dostałbyś od każdego narodowca po mordzie (słusznie zresztą) za takie twierdzenia...


tak qwax
uważam że sympatyzują z takim ruchem i tym gestem to potwierdzają ...
i to nie jest tak jak piszesz ''moja interpretacja'' która ktoś mi ''wmówił''

popatrz na ostatnie zdjęcie i opisz to co widzisz ,napisz gdzie NA tym zdjęciu widzisz jeden przekaz POLSKIEGO PATRIOTYZMU
chcesz mi może wmówić że to w co są ubrani to ich strój ''narodowy'' a chłopcy właśnie wyszli ze ''szkółki niedzielnej''?
te szmaty jasno nawiązują do mundurów SA i SS a znak falangi jest dzisiaj określany nie tylko przez Falco ale ludzi o profesorskich tytułach jako znak nacjonalizmu o zabarwieniu czysto faszystowskim ...

ciekawe jest twoje ostatnie zdanie
przypominam ci qwax że to lanie ''po mordach'' miało początek w Monachium a pózniej poprzez Altensee ,Bochum ,Berlin zalało całe Niemcy ...
to ''lanie po mordach'' zastąpiły pózniej obozy i piece krematoryjne ...

kim dzisiaj są ci ''narodowcy''?
kto ich tak nazwał?
dlaczego nie potrafią chodzić pod polskimi barwami?
dlaczego na ramionach nie mają opasek ''biało-czerwonych'' ?

marzy ci się chwila kiedy zaczną paradować w opaskach ze swastyką a ty to ''zinterpretujesz '' że to tylko pokaz ich ''szczęścia i pomyślności''?
jeśli ty się tak czujesz to może zamanifestuj to wywieszając w oknie flagę ze swastyką?
a każdemu kto cię ''odwiedzi'' wytłumaczysz swoją ...''interpretację '' ;)

qwax-- kiedy na ulicach polskich miast ,obok polskich sztandarów pojawia się flaga ze swastyką a służby nie reagują tłumacząc to że to ''margines marginesu'' to znak że to państwo upada...

powodzenia w kolejnych własnych ''interpretacjach''

''Ave Cezar'' ;)



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 7:33
falco napisał(a):
ciekawe jest twoje ostatnie zdanie
przypominam ci qwax że to lanie ''po mordach'' miało początek w Monachium a pózniej poprzez Altensee ,Bochum ,Berlin zalało całe Niemcy ...
to ''lanie po mordach'' zastąpiły pózniej obozy i piece krematoryjne ...

Lanie" po mordach" jak sie ma do twojego strzelania do pisowcow. Pisales ze bedziesz strzelac do pisowcow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 grudnia 2018r. o 15:51
falco napisał(a):
tak qwax
uważam że sympatyzują z takim ruchem i tym gestem to potwierdzają ...
i to nie jest tak jak piszesz ''moja interpretacja'' która ktoś mi ''wmówił''

Mają prawo do takich manifestacji, mają prawo do takich gestów i mają prawo do palenia kukieł i do wielu innych rzeczy, które ty potępiasz...
Bo na tym polega wolność.
I zauważ, że nikt tu nikogo nie krzywdzi, ani nie nakłania do przestępstwa.
Więc raczej ciężko w tych "faszystowskich fotkach" dostrzec coś niezgodnego z prawem...


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 17:24
mieczyku
kiedy pisałem o tym strzelaniu do ...ów?
możesz mi to przybliżyć?
czy nie czasem wtedy kiedy pojawiły się tu wpisy kierowane bezpośrednio i do mnie a nie wiem dlaczego
''na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści ''
wiec mieczyku jeśli chcesz być traktowany poważnie badz poważny ;)

qwax- tak widzisz dzisiaj ''wolność słowa''?
więc dlaczego podnoszone są takie wrzaski jak ktoś tam chodzi w koszulkach lub pod sztandarem z sierpem i młotem?
czyżbyś akurat im chciał zabrać ten sam przywilej którym cieszą się spacerujący pod swastyką?
i skoro dla ciebie symbol swastyki to symbol ''szczęścia i pomyślności'' to dlaczego nie wywieszasz tej flagi za oknem?
czyżbyś nie był szczęśliwy?

qwax-jestem pełen obaw przed tym w jaką stronę zmierza ten kraj pod taką władzą której nie przeszkadzają flagi ze swastyką obok flag biało-czerwonych ...

powtórzę wiec tu to co kiedyś pisałem -nie wiem czy kochać jeszcze ten kraj czy już go znienawidzieć ...


Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 grudnia 2018r. o 17:30
Jesli ktos pisze, że ONR sympatyzuje z hitlerowcami to znaczy nie ma pojęcia o historii i o działaniach członków ONR w czasie II wojny światowej.

Pisałem ignorantowi, żeby poczytał o Konfederacji Narodu i Związku Jaszczurczym, ale po co, skoro on wie lepiej?

Pomijam już to, że jeden z głownych ideologów ONR, Mosdorf, zginął w niemieckim obozie koncentracyjnym. Ignorant myśli, że dzisiejsi spadkobiercy ONR są nieświadomi historii i sympatyzują z mordercami Mosdorfa. To już jest skrajnie spierd*lenie mózgowe.

Szkoda czasu na edukowanie kogoś, dla kogo autorytetem był komunistyczny watażka. Za dużo "faktów i mitów", za mało wiedzy i zrozumienia historii.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 17:38
falco napisał(a): mieczyku]

powtórzę wiec tu to co kiedyś pisałem -nie wiem czy kochać jeszcze ten kraj czy już go znienawidzieć ...




a jaka krzywde ci kraj wyrzadzil?
jesli uwazasz tych , ktorzy pluja na twoj kraj, zarzadzaja nim, ze to ich kraj to zrozumialem przeslanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza