Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 17:40
nie pierdziel mi tu korniszonku...
pooglądaj sobie spoty po ostatnim marszu ''niepodległości'' gdzie w roli narratorów wystąpili ci którzy brali udział w powstaniu warszawskim ...
dlaczego protestowali by nie łączyć znaku ''falangi'' ze znakiem ''kotwicy''?

dla nich sprawa jest jasna dla ciebie to nadal ''ciemna magia''
pół świata widzi w znaku swastyki symbol faszyzmu -nie nacjonalizmu -tylko faszyzmu bo z tym dzisiaj im się jednoznacznie kojarzy ale dla takich jak ty to znak ''szczęścia i pomylności''

odpowiadaj na proste ,bezpośrednie pytania a pózniej pisz o historii ...
wtedy zobaczymy ile w tym co piszesz jest zdrowego ''ziarna '' a ile ''plew''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 grudnia 2018r. o 17:42
Dawaj zdjęcia onr-owców ze swastykami.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 17:43
fobiak napisał(a):
falco napisał(a): mieczyku]

powtórzę wiec tu to co kiedyś pisałem -nie wiem czy kochać jeszcze ten kraj czy już go znienawidzieć ...




a jaka krzywde ci kraj wyrzadzil?
jesli uwazasz tych , ktorzy pluja na twoj kraj, zarzadzaja nim, ze to ich kraj to zrozumialem przeslanie.


fobiaczku
pisząc '' ten kraj'' myślisz ze miałem na myśli ''ziemię ojców''
myślisz ze miałem na myśli ''wierzby płaczące nad brzegiem ruczaju'' i powracające bociany?
nie ...nie to miałem na myśli ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 17:48
falco napisał(a): mieczyku
kiedy pisałem o tym strzelaniu do ...ów?
możesz mi to przybliżyć?

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Oczywiscie nie pisales tez, ze zyczyles ...om smierci.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 17:53
''Publiczne nazywanie Obozu Narodowo-Radykalnego organizacją "odwołującą się do faszystowskich, antysemickich, rasistowskich i ksenofobicznych korzeni" nie jest przestępstwem - uznał sąd. ''

''Wyrok uniewinniający Kolińskiego zapadł w środę. Uzasadniając go sędzia Maciej Rutkiewicz stwierdził, że nie można dopatrywać się przestępstwa w zachowaniu oskarżonego, bo „nie dopuszcza się zniesławienia ten, kto mówi prawdę”.

– ONR sam na siebie ukręcił ten bicz. Nawiązuje do organizacji przedwojennej, która była jawnie organizacją faszystowską, stosuje te same symbole i nazwy. Przykładem niech będzie falanga, która na dodatek była symbolem faszystowskich bojówek z Włoch – powiedział sędzia i przypominał, że faszyzm to nie jest pojęcie dotyczące tylko przedwojennych Niemiec i Włoch, bo ludzie o tych poglądach mieszkali też w wielu innych krajach, niestety, także w Polsce.''

ależ ten sędzia jest głupi...;)
prawda korniszonku?

a może to zdrajca ?...może ''wróg ludu''?

no popatrz ..i znowu odniesienie do znaku ''falangi''

nie prościej i bardziej patriotycznie by było mieć opaski w barwach narodowych z polskim ''bochnem chleba" ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 17:54
skorn napisał(a): Jesli ktos pisze, że ONR sympatyzuje z hitlerowcami to znaczy nie ma pojęcia o historii i o działaniach członków ONR w czasie II wojny światowej.

Pisałem ignorantowi, żeby poczytał o Konfederacji Narodu i Związku Jaszczurczym, ale po co, skoro on wie lepiej?

Pomijam już to, że jeden z głownych ideologów ONR, Mosdorf, zginął w niemieckim obozie koncentracyjnym. Ignorant myśli, że dzisiejsi spadkobiercy ONR są nieświadomi historii i sympatyzują z mordercami Mosdorfa. To już jest skrajnie spierd*lenie mózgowe.

Szkoda czasu na edukowanie kogoś, dla kogo autorytetem był komunistyczny watażka. Za dużo "faktów i mitów", za mało wiedzy i zrozumienia historii.


zadna wojenna organizacja, formacja nie ma spadkobiercow, wszystkie wymarly. obecnie politycy potrzebuja tradycji, ciaglosci, dlatego wskrzeszaja wszystko co sie da, nie majac pojecia o tym co wskrzesili i wczesniej czy pozniej zanikna we wstydzie bo ci ktorzy sie dali nabrac, wygrzebia plomienna prawde i nawet ipn jej nie ugasi. tak stalo sie z ak i roznej masci bandami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 18:00
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a): mieczyku
kiedy pisałem o tym strzelaniu do ...ów?
możesz mi to przybliżyć?

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Oczywiscie nie pisales tez, ze zyczyles ...om smierci.


masz mnie za naiwniaka który zdolny jest tylko do nadstawienia ''drugiego policzka'' ?
nie ...
dzisiaj min. do mnie pisze się ''wypierd...j z tego kraju''
myślisz że jakiś dureń o wygolonej glacy z zakrytą mordą będzie mi tu coś próbował narzucać?

ich niedoczekanie ...

kiedy oszołom z mównicy sejmowej wrzeszczy ''zdradzieckie mordy ,kanalie''
mam prawo w ramach ''wolności słowa'' -czyż nie qwax-ie:)pisać ...

''pis do wora a wór...'' -wiadomo :]

a teraz nie podniecajcie się zbytnio :]...to tylko z lekka zmodyfikowany wpis niejakiego gmyza...hahahaha

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 18:02
falco napisał(a):
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a): mieczyku
kiedy pisałem o tym strzelaniu do ...ów?
możesz mi to przybliżyć?

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Oczywiscie nie pisales tez, ze zyczyles ...om smierci.


masz mnie za naiwniaka który zdolny jest tylko do nadstawienia ''drugiego policzka'' ?
nie ...
dzisiaj min. do mnie pisze się ''wypierd...j z tego kraju''
myślisz że jakiś dureń o wygolonej glacy z zakrytą mordą będzie mi tu coś próbował narzucać?

ich niedoczekanie ...

kiedy oszołom z mównicy sejmowej wrzeszczy ''zdradzieckie mordy ,kanalie''
mam prawo w ramach ''wolności słowa'' -czyż nie qwax-ie:)pisać ...

''pis do wora a wór...'' -wiadomo :]

a teraz nie podniecajcie się zbytnio :]...to tylko z lekka zmodyfikowany wpis niejakiego gmyza...hahahaha

Nie o tym pisalem do Ciebie. Koncze dyskusje. Jest bezprzedmiotowa.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.