Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 18:11
oczywiście ...jest bezprzedmiotowa:]

do milionów Polaków można krzyczeć ''zdrajcy'' czy ''wypird...ć''
można grozić im ''powywieszniem'' ale odpowiedz utrzymana w podobnym tonie jest oburzająca ...niedopuszczalna ...
zabójstwo niejakiego rosiaka to wręcz śmierć męczeńska ale samospalenie sie obywatela w ramach protestu to wg. pislamistów ''szopka''

daj spokój -dyskusja jest bezprzedmiotowa ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszary Czosnaczek niezalogowany
6 grudnia 2018r. o 18:24
Zmodyfikowany wpis niejakiego gmyza. Oj falus falus znowu manipulujesz. Może napiszesz kiedy pierwszy raz usłyszałeś, przeczytałeś "giertych do wora a wór do jeziora". No chyba że miałeś ciężki wypadek i w latach 2005/2007 byłeś w śpiączce. Przypomnę Ci Roman Giertych był ministrem edukacji narodowej w rządzie PiS. To on wprowadził do Sejmu narodów ów, faszystow. I najważniejsze wszedł do Sejmu na plecach rydzyka. Wiadomo gdzie byłeś i co widziałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 18:38
jeśli masz ochotę i odrobinę zacięcia cofnij się do czasu kiedy nie pisałem przychylnie o Giertychu ...
tam też znajdziesz odpowiedzi na to dlaczego tak pisałem a przy odrobinie wysiłku odnajdziesz i to z kim go wtedy utożsamiałem ...
nawet niedawno pisałem tu o tym popełniając pewien błąd w przypisaniu Giertycha do nie tej partii w której był w istocie ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 18:50
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a): mieczyku
kiedy pisałem o tym strzelaniu do ...ów?
możesz mi to przybliżyć?

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Oczywiscie nie pisales tez, ze zyczyles ...om smierci.


Ja też sobie nie przypominam o " strzelaniu do ...ów " , ale " Pis do wora , wór ... wiadomo " , to już tak :) Co za różnica , czy kula w tył głowy , jak w Katyniu , czy do jeziora ... a tak , ... wreszcie zrozumiałem , to pierwsze jest praktyczniejsze , nie trzeba się męczyć z wiosłowaniem :D

Ja tam osobiście nie mam nic przeciwko Bosakowi , Winnickiemu i ONR . Jaszczurzy związek Jabłonowskiego z " falangą " na klacie jednoczy Ludzi o prawicowo - narodowych przekonaniach . To cenne chłopaki , nawet jeśli są kibolami. Ś. p. gen . Petelicki mawiał , że należy wykorzystać tą energię Młodych Pokoleń . I choć Sumliński mówi szczerze , że Petelicki nie zawsze był takim dobrym Polakiem , to potrafił pójść po rozum do głowy i przypłacił tę wędrówkę własnym życiem , zaszlachtowany przez seryjnego samobójcę ... jak i Lepper . Nota bene , Sumliński mówi jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy , choćby o Tusku i Bolku " wolontariuszach demokracji i kapitalizmu compradorskiego , opłacanych z budżetu RFN ... " ... compilacja mojej wiedzy :)

Ja tam osobiście , dla Polski nawet z " falangą " . Dla Polski nawet ze swastyką , symbolem szczęścia w indochinach i u buddystów. Muchy nie skrzywdzę , ale tefauenowskich i. diotów zasłuchanych w ścerwomiedialny przekaz o rocznicy urodzin Hitlera za dwadzieścia tysięcy PLN , jako dowód na nazistów i faszystów w POLIN ... dreszcz mi po plerach poleciał . Wyobraziłem sobie łamanie kołem , albo " hiszpański bucik " wymyślony przez Padre Torkemada podczas zdrowaśki ... Stwórco , wybacz proszę ... ułomnym człowiekiem jestem i grzesznym ... ale tefauenowskich i.diotów ... no dobra ... będę kochał ... bo tylko Twoja Miłość Stwórco , nas , Twe dzieci potrafi zjednoczyć ...

Achtung , achtung !!!

Falco , kocham Cię :)

I nie jestem pedałem :) Możesz rzygać ile tylko chcesz , fizycznie bym przemilczał , że rzygasz , kiedy jednak rzygasz na Naród publicznie , albo puszczasz się po kątach , to dalej Cię kocham , ale ma Słowiańska Dusza ... nie ma takiego szatana , co mnie jej pozbawi , czuje do Ciebie odrazę i kocham Cię , bo jesteś dzieciną Stwórcy , jak My wszyscy.

Pax , czy dalej wojna ? Co wybierzesz Janusz ? Mam szykować zbroję , czy pióro chwalące Twe zasługi dla Polski ?

Bracia Lachy , proszę Was . Niech Janusz odpowie. :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 grudnia 2018r. o 22:34
skorn napisał(a): Dawaj zdjęcia onr-owców ze swastykami.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
6 grudnia 2018r. o 22:43
falco napisał(a):
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a): mieczyku
kiedy pisałem o tym strzelaniu do ...ów?
możesz mi to przybliżyć?

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Oczywiscie nie pisales tez, ze zyczyles ...om smierci.


masz mnie za naiwniaka który zdolny jest tylko do nadstawienia ''drugiego policzka'' ?
nie ...
dzisiaj min. do mnie pisze się ''wypierd...j z tego kraju''
myślisz że jakiś dureń o wygolonej glacy z zakrytą mordą będzie mi tu coś próbował narzucać?

ich niedoczekanie ...

kiedy oszołom z mównicy sejmowej wrzeszczy ''zdradzieckie mordy ,kanalie''
mam prawo w ramach ''wolności słowa'' -czyż nie qwax-ie:)pisać ...

''pis do wora a wór...'' -wiadomo :]

a teraz nie podniecajcie się zbytnio :]...to tylko z lekka zmodyfikowany wpis niejakiego gmyza...hahahaha
[img=1544132580_6fwckcj.jpg]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowa Krwawnica niezalogowany
7 grudnia 2018r. o 5:51
napisał(a): [img=1542173183_6b1y8s8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 grudnia 2018r. o 14:14
:)

I co Wy na to?

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza