Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?

~kasiula niezalogowany
16 marca 2015r. o 15:46
Mój przyszły mąż sprawia że codziennie czuje się szczęśliwa, bezpieczna i kochana :) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
16 marca 2015r. o 15:47
"Szczęście człowieka to błysk pioruna - zadrga boleśnie i pęknie , jak struna ".



Treśc piosenki wskazuje te momenty (chwile) , które niosą człowiekowi szczęście..

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
16 marca 2015r. o 17:20
"Szczęście nie jest prze­cież sta­nem wie­cznym. Zresztą też i nie ok­re­sowym. Szczęście to po pros­tu ta­ki skur­cz ser­ca, które­go doz­na­je się cza­sami, kiedy człowieka prze­pełnia ta­ka ra­dość, że wprost trud­no ją znieść. Zni­ka równie szyb­ko jak się po­jawia. I nie ma go, dopóki nie na­dej­dzie zno­wu, by spra­wić, że człowiek uz­na życie za naj­wspa­nial­szy dar. "Bez cier­pienia nie zro­zumie się szczęścia. Często można odnaleźć szczęście w oczach
:D [img=1426522827_e1otxvt.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wija niezalogowany
16 marca 2015r. o 17:24
http://onet.tv/p/tokrecimy/ile-polak-wydaje-na-kochanke/wlz6p0
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
16 marca 2015r. o 17:34
A co to ma wspólnego z tematem , kochanka czyli zabawka dla faceta przy boku żony która zawsze jest numerem 1 , jeśli kobieta zgadza śię zostać numerem 2 to widać jej samoocena musi być mizerna !! zero w tym szczęścia a tylko pozory i gra na uczuciach :> kobiety szanujcie siebie a będziecie szanowane :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
16 marca 2015r. o 17:45
Sprytny założyciel tematu, zadaje pytanie: co sprawia, że jesteś szczęśliwy? ale sam na nie nie odpowiada :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
16 marca 2015r. o 17:49
Temat jest; Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?
Dla jednych to jest to, a dla innych zupełnie co innego.

Szczerze mówiąc trudne pytanie. Dla mnie to zdrowie i szczęście mojej rodziny, jest moim szczęściem. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2015r. o 19:34
ja bym coś napisał ale ...nie napiszę... :P
przez to co chciałem napisać nie czuję się szczęśliwym ale ''szczęśliwszym '' na pewno... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza