Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?

~ niezalogowany
16 marca 2015r. o 19:52
pieniadze pieniadze pieniadze

bez nich nikt nie jest szczesliwy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2015r. o 20:04
dlatego co wieczór siadam sobie i dodrukowuję co nieco... :D może ''szczęścia nie dają'' ale ich brak czyni życie ''uboższym''
ja je po prostu lubię mieć ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
16 marca 2015r. o 20:25
i jak yorki som i można je oddawać w dobre rence :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
16 marca 2015r. o 20:30
Nie wiem, co to znaczy "być szczęśliwym", więc nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 marca 2015r. o 20:40
Pieniądze szczęścia nie dają. Tym bardziej kiedy ktoś o nich za wiele mówi, ponieważ zazwyczaj taki ktoś ma ich niewiele :)

Szczęście dają spełnione uczucia, spełnione ambicje i marzenia. Miłość daje szczęście. Czego Wam życzę :)


Dopisane 16.03.2015r. o godz. 20:40:

ps. przypomnę jeszcze wspaniałą zasadę!

Miłość dzieli smutki, a radości mnoży... przez dwa :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
16 marca 2015r. o 20:43
Szczęście jest podróżą. Nie jej celem - takie motto mam na ścianie w domu. Im częściej to czytam, tym bardziej rozumiem, że tak właśnie jest. Dążąc do zbudowania szczęścia, nie zauważamy codziennych małych radości, a to składa się na nasze szczęście. Często o tym zapominamy. Zdrowie, rodzina, zrozumienie, spokój, zadowolenie, wiara w siebie, uśmiech na twarzy, małe sukcesy... Każdy z nas ma po trochę tych rzeczy w życiu, tylko czy je zauważamy?
Często myślimy: "jak ja chciałbym się z nim/nią zamienić". Pomyśl wtedy, ile osób chciałoby się zamienić z Tobą :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 marca 2015r. o 20:48
k1p napisał(a): Szczęście jest podróżą.


Podróże są wspaniałe! Poznawanie nowych pięknych miejsc, o wspaniałym klimacie :)

Ale ja jednak słyszałem, i to mi się wydaje prawdziwsze...

Podróżą jest życie. I jak to w podróży, życie gwarancji szczęścia nie daje... ale warto o to szczęście się postarać :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
16 marca 2015r. o 20:59
falco napisał(a): ja bym coś napisał ale ...nie napiszę... :P
przez to co chciałem napisać nie czuję się szczęśliwym ale ''szczęśliwszym '' na pewno... ;)


To napisz :D :D ;) ;)

Ja Ci napiszę; browar, dziewczyny i dobra zabawa :D ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza