Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~~WEŚ SOBIE coś kierownik do pracownika niezalogowany
22 października 2017r. o 9:07
Ja nie wiem jak się zachowuje mój brygadzista,ja nie wiem co się dzieje,niech Pan przyjedzie to porozmawiamy ale ja nie mam za dużo czasy bo pracuje a cały zakład mówi że dupa do krzesła przyrosła i wogóle po zakładzie nie chodzi i mówią z Hama Pan się zrobił.Rozmowa kwalifakacyjna o prace a kierownikowi z pyska piana leci bo był przeciwnikiem zatrudnienia osoby mimo kilkakrotnego złożenia Cv. Psedo kierowniku nie wyolbrzymiaj sprawy i nie szukaj kreta to widać w twoich parszywych oczach jak kłamiesz jak łżysz. Przyjmując się i zwalniając się patrzyłem w twoje oczy kłamałeś jak kuzwa,inteligencją nie grzeszysz. Turek Niemiec Ciemnoskóry UKRAINIEC odrazu po 3 sekundach potrafi ocenić człowieka, prześwietlić go i rozłożyć na części pojedyncze. Ludzie mają oczy i rozum ale niektórzy z ww panem jest 200 lat za murzynami tylko kozaczyć potrafi a słoma z butów wystaje a wielka gwiazda na wsi ludzie mówią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~urlop pan dostał haahaa niezalogowany
22 października 2017r. o 9:37
Jeszcze jedno panie pseudo. O rękoczynie na ukraincu przez polskiego pracownika rzadko trzezwego też pewnie nie wiesz. Jeśli tak to jest taka piosenka MNIEJ NIŻ ZERO . W niemczech wszyscy są równi i każdy ma obowiązki,jest z nich rozliczany i nigdzie nigdy się nie spotkałem wcześnie z tym żeby bragadziści siedzieli w swoim biurze. Po pierwsze nigdzie brygadzisci nie maja biura po drugie miejsce brygadzisty jest przy pracownikach żeby nie musił robic w dziurawych rękawicach żeby nie mial postoju bo nie ma kto ściągnąć ścierniwa żeby wiedział co ma robić żeby polski pracownik nie dusił kolegi z ukrainy żeby miał kto szkolić nowych itp itd no ale pan o tym nie wie. A wie pan co robiłem na urlopie oczywiście sam pan sobie to wymyslił,wie pan czy piore czy nie mimo że mieszkam sam no i wbrew opiniom lekarskim i okulistycznym wie pan że jestem chory i niedowidzacy. Co do niedowidzaących bez.a pan nie ma problemu ze wzrokiem po 2 po 3 tygodnie nie ma się czym umyć w co wytrzeć. Co nie widzi . szkoda gadać. Polski problem polega na tym że interesujemy się wszystkim tylko nie tym co trzeba . wielu kierownikow widziałem a ty jestes najgorszy i najbardziej fałszywy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~urlop pan dostał haahaa niezalogowany
22 października 2017r. o 9:38
Jeszcze jedno panie pseudo. O rękoczynie na ukraincu przez polskiego pracownika rzadko trzezwego też pewnie nie wiesz. Jeśli tak to jest taka piosenka MNIEJ NIŻ ZERO . W niemczech wszyscy są równi i każdy ma obowiązki,jest z nich rozliczany i nigdzie nigdy się nie spotkałem wcześnie z tym żeby bragadziści siedzieli w swoim biurze. Po pierwsze nigdzie brygadzisci nie maja biura po drugie miejsce brygadzisty jest przy pracownikach żeby nie musił robic w dziurawych rękawicach żeby nie mial postoju bo nie ma kto ściągnąć ścierniwa żeby wiedział co ma robić żeby polski pracownik nie dusił kolegi z ukrainy żeby miał kto szkolić nowych itp itd no ale pan o tym nie wie. A wie pan co robiłem na urlopie oczywiście sam pan sobie to wymyslił,wie pan czy piore czy nie mimo że mieszkam sam no i wbrew opiniom lekarskim i okulistycznym wie pan że jestem chory i niedowidzacy. Co do niedowidzaących bez.a pan nie ma problemu ze wzrokiem po 2 po 3 tygodnie nie ma się czym umyć w co wytrzeć. Co nie widzi . szkoda gadać. Polski problem polega na tym że interesujemy się wszystkim tylko nie tym co trzeba . wielu kierownikow widziałem a ty jestes najgorszy i najbardziej fałszywy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie widzi nie pierze niezalogowany
22 października 2017r. o 11:29
panie pseudo,czułem się gorzej niż guwno,gorzej niż śmieć ,czułem się ,że jestem ,ja i inni też nikim,czułem i dalej się czuje,że ty jako kierownik masz nas wszystkich w dupie bo brak środków do umycia się w takich zasyfiałych warunkach to jest SKANDAL CZŁOWIECZKU!!!.2 TYS NETTO I ZAPIERDALAĆ I SIĘ NIE ODDZYWAĆ brak warunków do umycia się TO JEST WYJBKA ZE STRONY FIRMY W KIERUNKU PRACOWNIKA i mydlenie oczów imprezami,wyjazdami. Co oszczedzasz pan? Na paście do mycia,na ręcznikach, na wodzie i ty mi sugerujesz,że nie piore,że brudas jestem. Wszyscy uważają że masz ludzi za nic,za śmieci i potrafisz zapewnić podstaw. Wstyć sie. Zawsze i wszedzie bede podawal ten zaklad jako poniżenie ludzkiej godności i poszanowania i wszędzie na świecie będe o tym mówił. Bo bedąc w niemczech i przychodząc do pracy o 5-50 to widze jak sprzątaczka niedawno wszędzie wszystko pouzupełniała. Pasta,mydło,dezynfekcja,ręczniki.Wszystko co mówią o tym za kogo masz ludzi i jak ich traktujesz jest prawdą. Wiele osób tak myśli tylko boi się odezwać. Mam nadzieje że to przeczytasz panie psedo ale ty i tak masz to głeboko. Z czystym sumieniem moge powiedzieć ,że jesteś nikim . wstydz się chłopie ze słomą w butach. Znamy się nie od dzis i juz 8 lat temu wiedzialem że tak będzie. To co stworzyłeś to kpina i cyrk. Jak opowiadam o tym ludziom to nie chcą w to wierzyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kłamie w żywe oczy niezalogowany
22 października 2017r. o 21:27
I ten pierwszy dzień w pracy. Po przerwie tylko stałem i czekałem jak wielmożny przyjdzie i mnie sprawdzi myśląc,że narobiłem bubli bo podobno nie widze no i wchodzi boss który prawie tu wogóle nie wchodzi ,ludzie tak mówią i bierze suwmiarke a tu Guwno wszystko dobrze:). Wysyłając kilka razy cv o brak odpowiedzi podejrzewałem kadrową ale NIE NIE to nie Pani Kadrowa to nie ona,Wielkim na NIE był sam wielmożny Boss a dowiedziałem się o tym w dniu rozmowy ,30 czerwca wykluczyłem Panią Kadrową i Został Boss ze słomą w butach ze swoimi andrzejkami. I w ostatni dzień Boss patrząc mi w oczy mówi mi takie pierdoły FAŁSZYWIEC KŁAMCA I PSEUDO. Wszystko stało się jasne. Ja już mam swoje latka i na nikogo nie będe robił a,że lubie się myć i być świerzy. Ja się nie mam czego wstydzić w przeciwieństwie do Bossa nie zapewnia nawet pasty do mycia. Mina ludzi BEZCENNA jak się idzie na przerwe a nie ma czym się umyć. Brak słów ale boss mówi cicho sza . Dlaczego? Jest forum to niech piszą niech inni wiedzą w jakie gówno się pakują PRAWDA BOLI ale prawde trzeba mówić a nie kłamać. GODNOŚĆ MOJĄ CEŃ A NIKT NIE WYMAGA CUDÓW .Ja tam nie byłem ale ludzie mówią ,że ciepłej wody to pod prysznicem nie spotkasz. Firma oszczędza. Nic dziwnego,że ukraińców trzeba ściągać bo kto tam pracował ten wie i zawsze mówi jak jest i jaki jest Boss
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pije dużo wody niezalogowany
23 października 2017r. o 1:12
Trzebabyło powiedzieć mi prosto w oczy ,że pije za dużo wody i was narażam na straty to swoją bym orzynosił,na wodzie nie oszczędzam. Ale ale ciuchów swoich to już bym nie używał choć i tak to robiłem . I ta skrzyneczka na pomysły,śmiech na sali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 października 2017r. o 8:46
Skąd sie biora takie marudzące pi..zdy jak koleś powyżej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~--- niezalogowany
23 października 2017r. o 9:41
Z Nowogrodźca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.