ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4911, 12 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecSonda: Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19/koronawirusowi?

Oddanych głosów: 1899

Sonda rozpoczęta: 2020-12-07 10:44:27

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

~~Biała Konwalia   8 grudnia 2020r. o 11:17

~~Biała Konwalia

Postów:

Ja dla pewności przyjmę kilka szczepionek na COVIDa od różnych producentów .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Groszkowa Męczennica   8 grudnia 2020r. o 12:04

~~Groszkowa Męczennica

Postów:

Szwedzi nie przyjęli szczepionki, mają dużo zastrzeżeń do producentów.Za szybko od wymyślenia do realizacji.Nie ma danych na temat skutków ubocznych.I tak np. od przyjęcia pierwszej dawki ,po dwóch tygodniach następna to w ciągu tych dwóch tygodni organizm bardzo osłabiony i będzie ;łapał; wszystko co się da.Dziwne jest to,że w tym roku chcą aż tak dużą populację wyszczepić.Ma to drugie dno.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Malinowy Krwawnik   8 grudnia 2020r. o 12:11

~~Malinowy Krwawnik

Postów:

Nie przejmujcie się szczepionką na COVID jak Pinokio mówi że będzie w lutym to myśli o szczepionce której nie ma na grypę .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

PIS-PO-PRL   8 grudnia 2020r. o 13:09

PIS-PO-PRL

Postów: 1498

Centralny rejestr zaszczepionych, benefity... Ło panie. Dobrowolność i anonimowość

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Brunatna Macierzanka   8 grudnia 2020r. o 14:10

~Brunatna Macierzanka

Postów:

To nie szczepionka jest na wirus tylko wirus dla szczepionki. Od dziesiątek lat znany koronawirus wypromowano jako strasznego zabójcę. Odgórnie sterowane rządy poszczególnych krajów robię wszystko aby wprowadzić przymusowe szczepienia. Celem są szczepienia to tak wyraźnie widać nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie tego nie widzą. Lekarze którzy informują że są leki którymi można łatwo leczyć zakażenia koronawirusem są natychmiast cenzurowani i ucis.zani. Ponieważ chodzi tylko i wyłącznie o wstrzyknięcie społeczeństwu pod pozorem szczepionki na koronawirusa odpowiednich substancji. Wstrzykiwanie będzie się odbywać kilku etapach aby wykazać że pierwsze szczepienia są niegroźne .Nie chodzi tutaj o pieniądze ,chodzi o depopulację , i trzeba być ślepym aby tego nie widzieć
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtobiała Żurawina   8 grudnia 2020r. o 16:02

~~Żółtobiała Żurawina

Postów:

~Brunatna Macierzanka napisał(a): To nie szczepionka jest na wirus tylko wirus dla szczepionki. Od dziesiątek lat znany koronawirus wypromowano jako strasznego zabójcę. Odgórnie sterowane rządy poszczególnych krajów robię wszystko aby wprowadzić przymusowe szczepienia. Celem są szczepienia to tak wyraźnie widać nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie tego nie widzą. Lekarze którzy informują że są leki którymi można łatwo leczyć zakażenia koronawirusem są natychmiast cenzurowani i ucis.zani. Ponieważ chodzi tylko i wyłącznie o wstrzyknięcie społeczeństwu pod pozorem szczepionki na koronawirusa odpowiednich substancji. Wstrzykiwanie będzie się odbywać kilku etapach aby wykazać że pierwsze szczepienia są niegroźne .Nie chodzi tutaj o pieniądze ,chodzi o depopulację , i trzeba być ślepym aby tego nie widzieć


Jedno w tym bzdurnym poście mnie zaciekawiło ,
kim są ci co odgórnie sterują rządami , kosmici od Wałęsy ?.
Brunatny bądź łaskaw odpowiedzieć , lub zamilcz zamiast robić z siebie de, bila .

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Niebieskoszary Rozpław   8 grudnia 2020r. o 16:48

~~Niebieskoszary Rozpław

Postów:

tu masz odpowiedź kim oni są żurawina, ten post już został przez administratorów tego forum skasowany, prawda jest tu niemile widziana:

Dariusz Nejman
9 gtdaSpSsohnssoodfrzuedn. ·
POMIĘDZY NIEMCAMI I ROSJĄ NIE MA JUŻ NIKOGO
Czy pamiętacie jak Merkel powiedziała , że pomiędzy Niemcami i Rosją nikogo już nie ma ? Jak sami widzicie Białoruś już jest usunięto z drogi. Ukraina rozmontowana, Państwa Bałtyckie całkowicie podporządkowane Brukseli. Rosja już jest w Armenii i Azerbejdżanie. Oczywiście ktoś powie że weszli do Polski Amerykanie. Trzeba sobie zatem odpowiedzieć na pytanie czy PIS podejmuje działania których celem jest utrzymanie polskiej państwowości ? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć zdecydowanie negatywnie. Podatki niszczące gospodarkę, zadłużenie, utrzymanie wrogich Polakom instytucji i służb, niesprawiedliwego wymiaru sprawiedliwości, opresyjnych urzędów, agresywnej policji, nieumundurowanych specjalistów od bicia i kopani, utrzymanie rozbrojenia Polaków, niszczenie w czasie COVID polskiej małej i średniej i dużej przedsiębiorczości, niszczenie rolnictwa, ogrodnictwa, sadownictwa.
Co jest zatem celem PIS i po co przybyły do Polski wojska amerykańskie ? To oczywiste, przypilnować INTERESÓW gospodarczych USA i powiązanych z nimi interesów wpływowych Syjonistów. Oczywiście zawarto umowy na zakup broni od USA, ale jak pisałem zanim tę broń zaczną produkować Polska może zniknąć z mapy świata. Kongres właśnie wstrzymuje decyzję Trumpa o przerzuceniu wojsk USA do Polski. Chodzi zatem o transfer wielkich pieniędzy do USA, do Holocaust Industry i Izraela ! Czy Amerykanie prowadzą w Polsce politykę "a po nas zostanie tylko spalona Ziemia" ? Czy MY POLACY mamy jeszcze coś do stracenia ? Czy mamy postępować tak jak KO, SLD, Razem, PSL, Nowoczesna, Zieloni, że Polski już nie ma i trzeba się ustawić frontem do zaborcy ?
Pisałem o tym wielokrotnie że wielkie, planowane przez PIS inwestycje, to pretekst do wielkich transferów pieniędzy do USA i do Holocaust Industry. Nie rozumiem, ale Polacy dalej tego nie widzą, że trwa masakra polskich lasów. Sprzedano je już za dziesiątki miliardów EUR, a nasz budżet jest dalej bankrutem ?
Pod przykrywką COVIDA wypływają kolejne miliardy, po to stworzono puste szpitale, COVIDOWĄ INFRASTRUKTURĘ, która na papierze kosztuje miliardy, tylko gdzie one idą ? Nie inaczej z Funduszami z Unii , gdzie znika znaczna część tych funduszy ? Przygotowany szwindel ze szczepionkami to co najmniej 12 mld USD jakie wypłyną do USA. Miliardy USA idą na opłatę „za ochronę”. Kolejne miliardy USD to środki ochrony, maseczki, rękawice, i.t.d., nowe kolejne kredyty i pożyczki. Nikt nie ruszył nikogo z PO, SLD, PSL, nie rozliczono ani jednego złodzieja i mordercy. Wręcz przeciwnie, mamy setki dowodów na to że PIS z nimi współpracuje, blokuje scenę polityczną.
https://www.wnp.pl/.../rz...rost-kosztow...
Słusznie mówi jasnowidz z Człuchowa, że polscy patrioci mogą nie zdążyć, że przez najbliższe pięć lat PIS, Hołownia i Totalna Opozycja i ich mentorzy z zagranicy nie dopuszczą Polaków do władzy. W tym czasie państwo zostanie dokumentnie rozbite i przygotowane do przejęcia. W czasie prezydentury Biden, w odpowiedniej chwili, kiedy Polska zostanie wyciśnięta jak cytryna, wycofa amerykańskich żołnierzy, w ramach nowego resetu z Rosją, jak to zrobiono w 2009 roku., pamiętnego 17.09.2009 roku, w rocznicę napaści ZSSR na Polskę i słowa Merkel staną się ciałem, niczego już nie będzie pomiędzy Niemcami i Rosją.
Dlaczego środowiska z totalnej opozycji są zainteresowane takim rozwiązaniem ? Pisałem o tym wielokrotnie, że po 1945 roku w Polsce nie było żadnego komunizmu i socjalizmu, tylko feudalizm, że półtora miliona ludzi żyło na koszt 36 mln ludzi. Opisywałem te konsumy, przywileje, niedostępną na polskiego dziada infrastrukturę wojskową, milicyjną, wymiaru sprawiedliwości, o tych resortowych hotelach, domach sanatoryjnych, osiedlach szeregowych domków jednorodzinnych gdzie mieszkała elita i kapusie, o szpitalach wojskowych i MSWiA gdzie leczono najlepszym sprzętem i najnowszymi terapiami elitę PZPR, oficerów, sędziów, prokuratorów, SB-ów i wybranych kapusi. Pisałem o tym jak społeczeństwo gwarantowało wojskowym, milicjantom , SB-kom, sędziom, prokuratorom darmowe mieszkania, domy jednorodzinne, darmowy wikt i opierunek, pierwszeństwo w nabywaniu mebli, sprzętu AGD, RTV, samochodów.
Tamta elita, sprzed 1989 roku mogła swobodnie podróżować, miała dostęp do nieograniczonej ilości paliwa, części samochodowych, serwisu, do paszportów, dewiz. To był socjalizm ? A może komunizm ? To była dobrze zorganizowana przez OKUPANTA grupa trzymająca władzę, jaka przetrwała nienaruszona do dzisiaj, odsunięta przez OKUPANTA tymczasowo od władzy, ale do czasu. USA, Rosja, Niemcy, Izrael, Francja, Anglia przerzucają sobie tę Polskę z rąk do rąk.
Pisałem także o tym, że w USA są dwa stronnictwa, jedno optuje za połączeniem Niemiec i Rosji i za stworzeniem wspólnego z nimi przymierza z USA przeciwko Azji. To stronnictwo wspierają Niemieccy Bankierzy, Przemysłowcy, z Warburgami na czele, a także silne lobby rosyjskie, włoskie, francuskie, wszyscy którzy wyemigrowali z Niemiec, Francji, Włoch, Rosji do USA. Jeżeli ktoś nie wierzy w siłę niemieckich wpływów w USA niech pojedzie do Nowego Jorku i obejrzy cmentarze na Quenns , leżą tam sami bogaci Niemcy. Istnieje w USA dość silna grupa ludzi służb i wojska, polityków którzy uważają że połączenie potencjału zachodniej Europy i Rosji spowoduje , że USA zostaną strącone z piedestału, że dojdzie do rywalizacji bloków państw Azji oraz połączonych sił Rosji i Europy Zachodniej i te bloki wcześniej czy później ustanowią nowy porządek spychając na peryferia Stany Zjednoczone Ameryki, zmuszą je do respektowania nowego układu sił, przesuną USA do kręgu państw drugorzędnych, satelickich.
Dla Żydów oba scenariusze są dobre, a najlepszy ten w którym najpierw zarobią i popchną swoje interesy do przodu kiedy Polska będzie eksploatowana, a potem kiedy przejdą do roli namiestników Polski w imieniu Zachodniej Europy i Rosji lub USA, czyli kontynuować będą to co robili od 1945 roku do dziś.
Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że nikt tu się nie bije o Polskę, tylko Polska jest przedmiotem walki kilku państw. Dlatego politycy z PIS, Hołownia i z Totalnej Opozycji nieustannie spoglądają poza granice Polski, starają się przypodobać walczącym mocarstwom, mają w dupie co myśli i mówi szary Polak, bezwzględnie i cynicznie walczą o koryto, o forsę i władzę kosztem Polski i Polaków. Ci politycy reprezentują pogląd że Polski już nie ma i każdy winien zadbać wyłącznie o siebie.
Jeżeli dojdzie do połączenia potencjałów Zachodniej Europy i Rosji możemy się spodziewać systematycznego wynaradawiania Polaków, wypychania ich przez Niemcy ze Śląska, Kaszub, Zachodniej Polski , Pomorza, Mazur i Kujaw, z kolei ze strony wschodniej będą rosły wpływy Rosjan. Nie odbędzie się to tak jak pod rozbiorami, lecz przez systematyczną, niewidzialną dla oka depopulację oraz wypychanie Polaków na emigrację. Gdyby Polska stała się kolejnym Stanem USA to jest oczywiste że Amerykanie przejmą kontrolę nad wszystkim i nie ufając Polakom będą wspierać żydowskie osadnictwo, kreować państwo żydowskie w państwie polskim. W tym pierwszym wariancie, połączenia wpływów Rosji i Niemiec to państwo żydowskie także powstanie , jako wypadowa interesów Rosji, Niemiec i Żydów, Izraela.
Z powyższego wynika, że wszyscy gracze globalni zainteresowani są depopulacją Polaków, bo w każdym wariancie, jaki wyżej opisałem, musi dojść do znacznego osłabienia witalnych sił Polaków. Po raz kolejny zatem pytam, czy to co dzieje się w naszym kraju dzieje się także na Zachodzie ? Mnie nie interesują co podają media publiczne, ale fakty. Przykładowo w Wielkiej Brytanii miliony Brytyjczyków szturmowały sklepy bez jakichkolwiek obostrzeń, bez maseczek, odstępów, kolejek. Na stadionach Wielkiej Brytanii pojawili się liczni kibice. Jak jest w Szwecji, Norwegii, Danii ? Dlaczego w Hiszpanii planują szczepienia dopiero latem ? Dlaczego Szwajcaria nie zaakceptowała szczepionek Pfizera i Moderny ? Dlaczego w całej zachodniej Europie będą szczepienia dobrowolne, a Lewica i Totalna Opozycja w Polsce domagają się szczepień obowiązkowych ?. Dlaczego w Rosji szczepiono tylko szczepionką rosyjską ? Czy na zachodzie lub w Rosji, albo w USA szpitale zamknięte są na łańcuchy, czy chorzy na inne choroby umierają tam, bo odmawia się im pomocy, czy chorym wyznacza się terminy zabiegów i operacji za 10, czy 20 lat
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Niebieskoszary Rozpław   8 grudnia 2020r. o 17:03

~~Niebieskoszary Rozpław

Postów:

Amerykański koncern Johnson & Johnson wstrzymał końcowy etap testów szczepionki przeciwko koronawirusowi z powodu nieznanej choroby, wykrytej u jednego z uczestników – poinformowano w oświadczeniu na oficjalnej stronie firmy. A mimo to, Komisja Europejska poinformowała w środę, że podpisała umowę w imieniu państw UE z amerykańskim producentem leków Johnson & Johnson na dostawę 400 mln dawek szczepionki na Covid-19.
Polska zamówiła podobno 40 mln szczepionek? W pierwszym rzędzie zostaną zaszczepieni ludzie starsi, służby medyczne na zasadzie dobrowolności.

A tak brzmi komunikat "Premier ujawnił też, że w czwartek odbył spotkanie online z Radą Europejską w sprawie szczepionek.
Bardzo prawdopodobne jest pojawienie się szczepionki już w styczniu 2021 r. dla wszystkich tych, którzy ich najbardziej potrzebują – dla ludzi starszych i służb medycznych, na zasadzie dobrowolności.
– zapowiedział Morawiecki.
Premier dodał, że w ciągu kolejnych kilku miesięcy szczepionka na koronawirusa ma być dostępna szerzej."
I już widzę jak szczególnie służby medyczne ruszają brać udział w eksperymencie medycznym jaki szykuje nam rząd. Pamiętacie jak Kopacz z różnych powodów nie zakupiła szczepionki w czasie pandemii. Może dzięki temu zaoszczędziła Polakom powikłań poszczepiennych np. narkolepsji. jaka pojawiła się w Europie po szczepieniu przeciw grypie.Kilka cytatów :

„Europosłowie podejrzewają, że pod wpływem sektora farmaceutycznego i nieuzasadnionej paniki, kraje członkowskie dopuściły się marnotrawstwa publicznych pieniędzy na szczepienia.”

„Celem komisji będzie ustalenie mechanizmów działania instytucji unijnych w sytuacjach kryzysowych. "Posłowie zbadają, dlaczego nie zadziałał mechanizm realniej oceny ryzyka. KE, zamiast uspokajać panikę, tylko ją wzmacniała, zachęcając do zakupu szczepionek" - powiedział Sonik. „

„Polska wskazywana była jako jedyny kraj w UE, który nie uległ panice i oparł się presji koncernów farmaceutycznych. "W Polsce zmarło mniej osób na grypę H1N1 niż we Francji, choć nie było kampanii szczepień. W dodatku we Francji zanotowano ponad 3 tys. przypadków negatywnych efektów ubocznych po szczepieniach. A w Polsce żadnego" - powiedziała jedna z eurodeputowanych francuskich.”

„W związku z fiaskiem akcji szczepień i ogromnymi ilościami niewykorzystanych dawek Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy pod koniec stycznia zorganizowało przesłuchanie przedstawicieli WHO, które skupiło się na dwóch pytaniach. Po pierwsze, czy WHO nie ogłosiła przedwcześnie pandemii grypy, niepotrzebnie siejąc strach i nakłaniając do powszechnych szczepień. I po drugie, czy ta decyzja nie była skutkiem lobbowania firm farmaceutycznych, które liczyły na ogromne zyski ze sprzedaży swych szczepionek”

„- Kierowaliśmy się najlepszą wiedzą światowych ekspertów. A stosunkowo niska śmiertelność nie przeczy, że mamy do czynienia z pandemią – odpierał wtedy zarzuty przedstawiciel WHO Keji Fukuda. „

Czy za jakiś czas przedstawiciele WHO tej kryminalnej organizacji będą w podobny sposób tłumaczyć się z wytworzonej psychozy, której celem jest sprzedaż produktów koncernów farmaceutycznych?


Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Inne BolecSondy:
- Szczepionka na COVID-19 - II tura wyborów Prezydenta RP
- Co powinien zrobić Dariusz F., radny Rady Miasta? - Sonda: Andrzej Duda w Bolesławcu
- Sonda: Trzaskowski w Bolesławcu - Święto Ceramiki 2020
- Wybory prezydenckie 2020 - Wakacje 2020
- Głosowanie 10 maja 2020r. - czy wyślesz kopertę z - Najważniejsze wydarzenie 2019 roku
- Nieprawdopodobne kariery bolesławieckie - Zakaz odpalania fajerwerków w sylwestra?
- Przewodniczący Rady Miasta VIII kadencji - I tura wyborów prezydenta Bolesławca
- Czy miasto powinno organizować kopię Gliniady? - Park im. św. Marii De Mattias
- Ilu uchodźców powinien przyjąć powiat bolesławieck - 14 lat Prezydenta Piotra Romana
- Wybory 2016 w USA - Kto powinien zostać etatowym członkiem zarządu pow
- Kto powinien zostać wicestarostą? - Kto powinien zostać starostą?
- Likwidacja gimnazjów - "Czarny poniedziałek"
- Cennik "Leśny Potok" - Pierwszy rok prezydentury Andrzeja Dudy
- Strefy płatnego parkowania w centrum - Hotel na pl. Popiełuszki
- Poczucie bezpieczeństwa - Czy Bolesławiec jest "miastem emerytów"?
- "Stara mleczarnia" - ZOZ w Bolesławcu
- Wydarzenie roku 2015 - Sprzątanie po psoe
- Czy Urząd Miasta powinien przejąć szkoły od powiat - Nowe miejsca pracy vs. sprzedaż polskiej ziemi
- Bolesławiec gminą zdegradowaną ekonomicznie? - Wyniki wyborów parlamentarnych 2015
- Wybory parlamentarne 2015 - Palenie przy wejściu do sklepu?
- Czy bolesławieccy mężczyżni są dżentelmenami? - Czy uczniowie II LO mają rację?
- Referendum 2015 - Niedźwiedzie z Pirenejów w Bolesławcu - czy było w
- Czy powinni zwrócić medale Solidarności? - Biblioteka czy galeria?
- "Leśny Potok" - Czy weźmiesz udział w paradzie?
- Rondo na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Dolne M - Wakacje 2015
- Dni Bolesławca 2015 - Kto był lepszy w czwartkowej debacie?
- Zmiany w przepisach - Wybory prezydenckie - II tura
- List w sprawie BOK-MCC - Używanie telefonu w czasie jazdy samochodem
- Gwiazdy BŚC 2015 - "Kuchenne rewolucje" w Aniołku
- Prezydent zabiera BOK-owi BŚĆ - Bolesławieckie SPA
- Wielki Post - Walentynki 2015
- Zaufanie do Policji - Imiona
- Fajerwerki w Sylwestra - Wróżby andrzejkowe
- Kampania fair play - Prezydent Bolesławca 2014
- Kto głosuje na Piotra Żaka? - Szanse M.Małkowskiego w wyborach 2014
- Cezary Przybylski Prezydentem Bolesławca - WORD a ruch w mieście
- Czy Piotr Roman pozostanie na stanowisku? - Kto zdobędzie puchar?
- Gwiazdy Święta Ceramiki 2014 - Afera taśmowa - kto nagrywał?
- Mundial Brazylia 2014 - Dni Bolesławca 2014
- Wybory do PE - Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
- Cztery lata po katastrofie w Smoleńsku - Posprzątane drogi w mieście
- Ulubiona pora roku - Czy przekazujesz 1% swojego podatku?
- Spuszczanie psów ze smyczy - Sprzedaż MZRL
- Ferie 2014 - Okrąglak
- Badania gender według Beaty Kempy - Prywatyzacja Zakładów Ceramicznych "Bolesławiec"
- Najważniejsze wydarzenie roku 2013 - Radni w miejskich spółkach
- Prezenty świąteczne - Czy wierzysz w św. Mikołaja?
- Andrzejki 2013 - 6-latki w szkole
- Czy jesteś zadowolony z usług świadczonych przez M - Kogo z obecnych radnych chciałbyś/chciałabyś zobac
- Ocena jakości życia w Bolesławcu - Czy Bolesławiec jest EKO?
- Jaką ocenę wystawiasz tegorocznemu BŚC?! - Bolesławiecki szpital obrał misję - "Dzień po dniu
- Podróże pociągiem - Czy weźmiesz udział w tegorocznej Gliniadzie?
- Czy uważasz, że zostałeś/aś dostatecznie dobrze po - Czy popierasz "działalność" Łukasza Dudzica?
- Wakacje 2013 - Czy zabrałbyś swoich przyjaciół spoza Bolesławca n
- ŁORD czy WORD - Sesja Rady Powiatu on-line?
- Proponowany lokal na biuro poselskie Palikota - do - Edukacja filmowa w BOK-MCC - do gazety?
- Gimnazjalisto, którą wybierzesz szkołę? - SONDA Bezpłatna komunikacja miejska w Bolesławcu?
- Udział w wyborach - Wypalony prezydent
- Sonda: Park wodny - Pizza w Bolesławcu - sonda
- Pracodawca czy pracownik? - Monitoring miejski
- W Bolesławcu żyje się najtaniej - Kolęda 2013 - jak hojni są bolesławianie
- Przyszłość urzędów pracy - Wydarzenie 2012 roku
- Straż miejska do likwidacji? - Budynek dla szkoly Ojców Pijarów
- Plany na Święto Ceramiki 2012 - Szkoła katolicka w Bolesławcu
- Mediacje w sprawie XX Finału WOŚP - Wydarzenie 2011 roku
- Rada Sportu - Poseł z Bolesławca?
- Urząd zamiast restauracji? - Najważniejsze wydarzenie roku 2010
- Kolory - Wybory samorządowe 2010
- Wybory prezydenta Bolesławca 2010 - J. Bolesławiecki kandyduje
- Straż Miejska do likwidacji - Bolesławiecka woda
- Wakacje bolesławian 2010 - Mój głos w II turze wyborów Prezydenta RP
- Szczęśliwy bolesławianin - Mój głos w I turze wyborów Prezydenta RP
- Najlepsza restauracja - Najważniejsze wydarzenie 2009 roku
- Ulice do remontu - Punkty za wykroczenia
- Plany na XV Bolesławieckie Święto Ceramiki - Segregacja śmieci
- Sport w Bolesławcu - Wociech Kasprzyk zostanie europosłem?
- Dworzec Wschodni - co dalej? - Wydarzenie roku 2008
- Cele "Gliniady" - Komunikacja autobusowa
- Bolesławieckie przygotowania do bierzmowania - Święto Ceramiki 2008
- DODA w Bolesławcu - Pensja starosty
- Pensja prezydenta - Pomnik Tadeusza Nalepy
- Maria de Mattias patronką Bolesławca - BolecGry
- Publiczne palenie - Wydarzenie roku 2007
- Konsultacje Społeczne 2007 - Cezary Przybylski wojewodą?
- Obsługa w bolesławieckich urzędach - Wybory do Sejmu - 2007
- Jesienne wybory parlamentarne? - Co nas interesuje podczas Święta Ceramiki
- Baseny - godziny otwarcia - Data przydatności
- Dyrektor SP ZOZ w Bolesławcu - Opłaty za wstęp do pubu
- ME 2012 i Bolesławiec - Zmiany w telewizji lokalnej
- Przyłapani na łapówkarstwie nadal pracują - Wydarzenie roku 2006
- Gdzie tankują Bolecnauci? - II tura wyborów prezydenckich 2006r.
- Kto pójdzie zagłosować? - Czy Piotr Roman zrealizował swój program?
- Za czy przeciw Romanowi? - Wymarzony prezydent Bolesławca
- Bolesławiecki rynek - Jak pracuje MZGM?
- Bezpieczeństwo nad wodą - Wakacje 2006
- Rada Miejska IV kadencji - Wybory samorządowe 2006
- Józef Burniak zostanie w PWiK? - Bezrobocie w Bolesławcu
- Straż Miejska - Ptasia grypa
- Agencje opłat - BolecTurniej
- eRadio Bolesławiec - Walentynki 2006
- Kto patronem Bolesławca? - I LO wśród najlepszych
- WOŚP w Bolesławcu w 2006r. - Wydarzenie roku 2005
- Komu prezent? - Garniec
- Marsz równości - Pies zaczipowany?
- Zawiani kierowcy autobusów - Handel w okolicach cmentarza
- Chipowanie urzędników - Wybory prezydenckie
- Cisza wyborcza - Wybory do Sejmu
- Swieto Ceramiki 2 - Czego najwięcej podczas XI Święta Ceramiki ?
- Gdzie nad wodę - Biboje w centrum
- Markety - 15 lat samorządu
- Karol Stasik szefem PO - Prezenter wysyłający spam
- Papież a media i władze lokalne - Pijani kierowcy
- Supermarkety - Dostawca Internetu
- Chipowanie psów - Uniformy
- Zimą drogi na terenie Bolesławca są: - Co na parkingu
- Kto organizatorem WOŚP 2005 ? - WOŚP
- Sukces - Porazka 2004 roku
- Lekarz i łapówka - Święta BN
- Radio w Bolcu - Nowa Szata
- Kamery w Bolesławcu - Uczelnie wyższe
- Lokalizacja skateparku - Dzień bez samochodu
- Sprzątanie świata - Co o BŚC 2004?
- BŚC 2004 - MOSiR i jego działania
- Dni Miasta 2004 - Telewizja Lubań-Bolesławiec
- Szanse Bolec.Info